Wielkopolski Związek Strzelectwa Sportowego będzie organizatorem Egzaminów stwierdzających posiadanie kwalifikacji niezbędnych do uprawiania sportu strzeleckiego (EGZAMIN PATENTOWY) 

  • w dniu 27 czerwca 2021 roku - godz. 12.00 (niedziela), rejestracja w Portalu PZSS: 20.06.2021 21:00 / 25.06.2021 23:59
    Rejestracja, egzamin teoretyczny oraz egzamin praktyczny - Strzelnica „HUBERTUS” – Studzieniec k. Chodzieży - 53°00'30.6"N 16°53'43.9"E
    Egzamin praktyczny obejmuje dyscypliny sportu strzeleckiego: pistolet, karabin, strzelba gładkolufowa (strzelanie do poperów).

W czasie Egzaminu nie będzie można wykonać badań lekarskich.

Na egzamin może zarejestrować się 50 osób. 

Kontakt: tel. 507 372 307; e-mail: adruszcz@vp,pl

Lista egzaminów, w których zainteresowani mogą wziąć udział, wraz z możliwością zapisania się na konkretny egzamin, dostępna jest jedynie w portalu PZSS. Login i hasło do portalu należy uzyskać w macierzystym klubie. Opłaty za egzamin należy dokonywać wyłącznie poprzez system płatności dot-pay, podczas rejestracji na egzamin. Wniosek o nadanie patentu strzeleckiego należy pobrać i wydrukować z portalu PZSS, a następnie uzyskać na nim stosowne podpisy i pieczątki kierownika klubu i lekarza sportowego. 

NIE NALEŻY DOKONYWAĆ OPŁATY ZA POŚREDNICTWEM PRZELEWU BANKOWEGO LUB POCZTOWEGO! Opłaty za egzamin należy dokonywać wyłącznie poprzez system płatności dot-pay podczas rejestracji na egzamin. 

Mapa dojazdu do strzelnicy „HUBERTUS” – Studzieniec k. Chodzieży