Kalendarz WZSS 2016

W dniach 22 i 23 października 2016 roku zostana rozegrane na strzelnicy "LIZAWKA" w Poznaniu, zawody "POWITANIE JESIENI" w strzelaniu z broni gładkolufowej, pistoletu sportowego, centralnego zapłonu i  karabinu pneumatycznego. Organizatorem zawodów jest MKS "DIANA" w Poznaniu. Zainteresowanych zapraszamy do startu w zawodach.
 

REGULAMIN ZAWODÓW (.pdf)

SKS Intercontinental w Pile informuje, że z powodów organizacyjnych planowane na dzień 8 października 2016 roku zawody, zostają przeniesione na dzień 22 października 2016 roku – pobierz komunikat organizatora.

Leszczyńskie Towarzystwo Strzeleckie informuje, że Klubowe zawody LTS przeniesione zostały z 29 na 22 października 2016 roku. Strzelnica bez zmian Leszno pl. Kościuszki 5.
W związku z zaawansowanymi pracami remontowymi na strzelnicy WKS Grunwald przy ul. Saperskiej zmianie ulega termin zawodów „III Runda Pucharu WKS Grunwald” z dnia 10 września 2016 roku na dzień 29 października 2016 roku.

Planowane na dzień 10 września 2016 roku, klubowe zawody KŻR LOK Leszno odbędą się w innym terminie. Nowy termin to 12 listopada 2016 roku. Miejsce - strzelnica sportowa w Lesznie pl. Kościuszki 5.

Zarząd Wielkopolskiego Związku Strzelectwa Sportowego na swoim posiedzeniu w dniu 2 marca 2016 roku, Uchwałą nr 3/2016 przyjął Kalendarz Imprez na rok 2016.

Poniżej publikujemy przyjęty kalendarz

Widok Kalendarza Imprez Strzeleckich Wielkopolskiego Związku Strzelectwa Sportowego na rok 2016

 

Poniżej publikujemy projekt Kalendarza imprez strzeleckich Wielkopolskiego Związku Strzelectwa Sportowego na rok 2016. Poniższy projekt zostanie przedstawiony do wprowadzenia stosowną uchwałą przez Zarząd Związku.
 
W związku ze zbliżającym się rokie 2016, prosimy o nadsyłanie propozycji imprez strzeleckich, do Kalendarza Imprez WZSS w Poznaniu, na rok 2016. Propozycje do kalendarza należy przesyłać tylko drogą elektroniczną, na adres mailowy:
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Imprezy styczniowe proszę zgłosić jak najszybciej, najlepeij do dnia 20 grudnia. Całoroczne zamierzenia w zakresie imprez strzeleckich nalezy przesłać w terminie do 15 stycznia 2016 roku.
 
Z uwagi na wypracowany wzór kalendarza z lat poprzednich, prosimy o przekazywanie poszczególnych imprez w układzie przedtawionym poniżej:
 
 
Jednoczesnie informujemy, że nie uległy zmianie zasady dotyczące kalendarza imprez, określone w roku 2015.