Kalendarz WZSS 2019

Leszczyński Okręgowy Związek Strzelectwa informuje, że Okręgowe Zawody Strzeleckie, które miały się odbyć w dniu 3 lutego 2019 roku (niedziela) , na strzelnicy w Lesznie, przy pl. Kościuszki, z przyczyn niezależnych od organizatora zostały przeniesione na strzelnicę w miejscowości Zdrój, koło Grodziska Wielkopolskiego. 

Organizator zawodów "Rozpoczęcie sezonu 2019", które miały się odbyć w dniu 13 stycznia 2019 roku (niedziela) o godz. 09:00, na strzelnicy w Lesznie, przy pl. Kościuszki, informuje, że z przyczyn od niego niezależnych przedmiotowe zawody zostały odwołane. 

Poniżej publikujemy link do wstępnej wersji Kalendarza Imprez Strzeleckich Wielkopolskiego Związku Strzelectwa Sportowego na rok 2019.

Wszelkie uwagi prosimy kierować na mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KALENDARZ IMPREZ WZSS NA 2019 ROK

Zarząd Związku na swoim posiedzeniu w dniu 24 października 2018 roku, przyjął Uchwałę nr 36 / 2018 w sprawie wprowadzenia wytycznych do opracowania kalendarza imprez na rok 2019. Poniżej publikujemy wytyczne dotyczące zasad zgłoszenia zawodów do Kalendarza Imprez Strzeleckich Wielkopolskiego Związku Strzelectwa Sportowego na rok 2019. Poniższe wytyczne obejmują również zasady sporządzania komunikatów z zawodów strzeleckich. Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń według wskazanych zasad. 

Pobierz dokumenty:

Wytyczne w formacie .pdf

druk zgłoszenia (excel .xls)
druk zgłoszenia (wersja .pdf)
druk zgłoszenia (wersja .ods - open format)