Ostatnie zawody jak się okazało Pucharu Polski MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI STRZELBA IPSC L.2 - IV RUNDA PUCHARU POLSKI za nami. Zawitało do nas przeszło 110 zawodników z całej Polski .

Zawody odbyły się dzięki wsparciu głównego sponsora i współorganizatora Wielkopolskie Strzelectwo oraz naszej ekipie z Klubu Wielkopolskie Towarzystwo Strzeleckie Tarcza Poznań no i oczywiście Leszkowi Madajewskiemu . Sprawnie zawody bez odpowiedniej ilości sędziów bardzo trudno przeprowadzić. U nas nie było tego problemu mieliśmy do dyspozycji 42 sędziów .

Dziękuje wszystkim sędziom za sprawną pracę na torach. Chciałbym również podziękować Firmom, które wspomogły nas przy organizacji tego wydarzenia i zapewniły na koniec zawodów nagrody w konkursie dla strzelców. Główną nagrodę Strzelbę ARMSKON ST19 ufundowały firmy OSS DELTA Zbigniew Świerczek i Jarosław Kępiński - Katowice oraz Halinka ARMS Halinka Dróżdż - Jawiszowice . Oczywiście oprócz strzelby były jeszcze inne nagrody od firm, które już od paru lat z nami współpracują  Halinka ARMS , Lombard 66 , SpecShop.pl - Militaria, Strzelectwo, Survival , Wykrojniki.pl , CGS Drukarnia oraz Browar Nieczajna. Dziękujemy za  zaufanie i zapraszamy do współpracy na przyszły rok .

Na początek zdjęcia zwycięzców poszczególnych klas i kategorii.

Autorka zdjęć Sylwia Klaczyńska Photography.

MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI STRZELBA IPSC L.2 - IV RUNDA PUCHARU POLSKI - Rezultaty (.pdf)