Na strzelnicy Jaworskiego Klubu Strzeleckiego UR odbywały się, trwające od 20 do 21 lipca, zawody karabinowe L3 TROP Rifle Polish Open 2019 czyli Mistrzostwa Polski w karabinie IPSC. Na starcie stanęła czołówka zawodników z Polski oraz, co niezwykle miłe, spora grupa strzelców z za granicy. Kolejny raz możemy pogratulować wyników strzelcom z Wielkopolski. W klasie OPEN kategoria SENIOR, drugie miejsce zajął Andrzej Kaniewski z Klubu Strzeleckiego Tarcza Szamotuły, a trzecie miejsce Krzysztof Lis reprezentujący barwy klubowe Stowarzyszenia Dywizjon Poznań. Pierwsze miejsce zajął Andrzej Tomczak – CWKS LEGIA Warszawa. Gratulujemy startu i osiągniętych wyników. Mistrzami Polski w pozostałych klasach zostali: