Zawodnik Rawickiego Klubu Sportowego "BOCK" - Kacper Baksalary został piątym zawodnikiem na świecie w konkurencji SKEET 125 juniorów, podczas rozgrywanych w Limie (Peru) Mistrzostw Świata Juniorów. Kacper wygrał kwalifikacje tej konkurencji, wynikiem 121 (25-25-25-23-23). W finale konkurencji zakończył strzelanie na 5 pozycji. Mistrzem Świata został ELLIS Elijah Keith ze Stanów Zjednoczonych, który w finał zakończył z wynikiem 53. Srebrny medal zdobył SAPP Jordan Douglas (USA) wynikiem 52, a brązowy GHILLI Cristian z Włoch.

Na szczególną uwagę zasługuje wynik zawodnika BOCK-u z kwalifikacji. Trzy czyste serie w pierwszym dniu zawodów i 121 strzelonych rzutków w pięciu seriach. Nasz zawodnik przygotował bardzo dobra formę na Mistrzostwa Świata, która potwierdził swoim startem. Serdecznie gratulujemy Kacprowi osiągniętego wyniku.

Poniżej rezultaty całej konkurencji.

Mistrzostwa Świata Juniorów - Rezultaty KWALIFIKACJE SKEET 125 (.pdf)
Mistrzostwa Świata Juniorów - Kacper Baksalary - KWALIFIKACJE SKEET 125 - tabela
Mistrzostwa Świata Juniorów - Rezultaty Finału SKEET 125 (.pdf)