W dniu 20 czerwca zakończyły się Mistrzostwa Polski rozgrywane we Wrocławiu. Wielkopolscy strzelcy zakwalifikowali się do kilku finałów i zdobyli jeden medal. Wynikowo wyglądało to tak:

✔️Pistolet szybkostrzelny mężczyzn: do finału zakwalifikował się Jakub Ćwikła z Dwór Grunwaldzki Poznań - Młodzieżowe Centrum Strzelectwa i uplasował się na 6. miejscu.

✔️Pistolet pneumatyczny mix: duet Julita Borek i Przemysław Szemraj z Dwór Grunwaldzki Poznań - Młodzieżowe Centrum Strzelectwa po meczu finałowym o brąz zajęli 4. miejsce, przegrywając z zawodnikami z Floty Gdynia.

✔️Pistolet pneumatyczny kobiet: Dominika Borsuk z Dwór Grunwaldzki Poznań - Młodzieżowe Centrum Strzelectwa po walce w finale i długim utrzymywaniu się na pozycjach medalowych ostatecznie zajęła 4. miejsce. Na 8. miejscu w tej konkurencji sklasyfikowano Beatę Bartków - Kwiatkowską z WKS Grunwald Poznań.

✔️Pistolet sportowy kobiet: Julita Borek również z Dwór Grunwaldzki Poznań - Młodzieżowe Centrum Strzelectwa po bardzo wyrównanym strzelaniu w finale zdobyła srebrny medal i została Wicemistrzynią Polski 2021, ustępując jedynie Joannie Wawrzonowskiej z Flota Gdynia.

Mistrzostwa Polski kobiet i mężczyzn 2021 - Rezultaty (.pdf)