Drugie miejsce w Finale Ligi PZSS, który odbył się 8 stycznia na strzelnicy WKS Śląsk Wrocław - to kolejne osiągnięcie SKS Dwór Grunwaldzki Poznań. Po wygranych trzech meczach w fazie grupowej dotarł do walki o złoto. W finale rywalami naszego klubu była drużyna CWZS Zawisza Klub Strzelecki, która zwyciężyła w rozgrywkach Ligi PZSS za rok 2021.

Dwór Grunwaldzki Poznań reprezentowała drużyna w składzie: Dominika Borsuk, Julita Borek i Stanisław Kozłowski, pod niezawodną opieką trenera Przemysława Szemraja. 

Tego samego dnia odbyło się rozdanie nagród dla Najlepszych Zawodników Roku 2021. 

Nagrodę indywidualną odebrała Julita Borek za bycie najlepszą w kategorii Pistolet Sportowy 30+30 Seniorek. 

Do Finału Ligi PZSS w dyscyplinie karabin, zakwalifikowała się także drużyna Wojskowego Klubu Sportowego "Grunwald" Poznań - Sekcja Strzelecka, jednak odpadła ona z rywalizacji w fazie grupowej.

Przypomnijmy jeszcze, że drużyna Rawickiego Klubu Sportowego BOCK, podczas zawodów odbywających się w październiku 2021 roku, zajęła drugie miejsce w Finale Ligi PZSS za rok 2021, w dyscyplinie strzelba gładkolufowa, ulegając drużynie CWZS Zawisza Klub Strzelecki. Tak więc dla wielkopolskich klubów Finały Ligi PZSS zakończyły się dwoma srebrnymi medalami. 

Gratulujemy wszystkich osiągnięć i czekamy na kolejne!